czwartek, 28 września

iRing_IK Multimedia

Chociaż plotki o rzekomym urządzeniu nazywanym „iRing” były publikowane przez analityków od dłuższego czasu, a Apple wciąż nie wydał jego oficjalnej wersji to firma IK Multimedia zaprezentowała dziś swój „iRing” do kontrolowania urządzeń iOS.

IRing zostanie wypuszczony jeszcze w tym kwartale i będzie kosztować tylko 25 dolarów. Ten dwustronny pierścień, zakładany oczywiście na palec będzie współpracował z kamerą urządzenia do czytania gestów. Po prostu przesuwając ręką w określony sposób można będzie wprowadzać określone funkcje do urządzenia.

IRing współpracuje obecnie z aplikacjami GrooveMaker i VocaLive, aplikacjami muzycznymi zaprojektowanymi przez IK. Wydaje się, że w związku z tym iRing może zostać wykorzystany przez profesjonalistów z branży muzycznej, przynajmniej na początku. IK prowadzi rozmowy z twórcami gier i aplikacji fitness szukając możliwości zastosowania i wykorzystania możliwości jakie daje iRing.

iRing gesty

Wstępne zamówienia na iRing są dostępne na stronie IK Multimedia, a samo urządzenie dostępne jest w kolorze białym, srebrnym i zielonym. Można je będzie również zamówić u wybranych sprzedawców sprzętu muzycznego. Dwie aplikacje, dedykowane iRing Music Maker i iRing FX/Controller zostaną udostępnione w App Store za darmo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx