piątek, 19 kwietnia

 

Apple nigdy nie sprzedawał nowego iPhone’a z wyświetlaczem OLED za mniej niż 999 dolarów. Taka cena pojawiła się w momencie wejścia na rynek iPhone’a X, który był pierwszym posiadającym taki wyświetlacz. Jednak wszystko wskazuje na to, że w ofercie iPhone’a 12, gdzie znajdzie się szersza gama modeli cena najtańszego może być jednak znacznie niższa.

Według Jona Prossera z kanału YouTube Front Page Tech ceny iPhone’a 12 mogą zaczynać się w tym roku od 649 dolarów. Prosser mówi, że ta informacja pochodzi z tego samego źródła, które dokładnie ujawniło datę premiery nowego iPhone’a SE.

Ceny mogą wyglądać następująco:

  • 5,4-calowy iPhone 12: 649 dolarów
  • 6,1-calowy iPhone 12: 749 dolarów
  • 6,1-calowy iPhone 12 Pro: 999 dolarów
  • 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max: 1099 dolarów

Oczekuje się, że wszystkie cztery modele będą miały wyświetlacze OLED i obsługę 5G, jak wcześniej twierdził analityk Ming-Chi Kuo. Mówi się, że tańsze modele 5,4-calowe i 6,1-calowe będą miały tylne aparaty z podwójnym obiektywem, natomiast droższe modele 6,1-calowe i 6,7-calowe będą miały tylne aparaty z potrójnym obiektywem i skanerem LiDAR.

 


 

Nawet jeśli te ceny są jedynie domysłami, rozsądnie jest założyć, że Apple w końcu zaoferuje w tym roku iPhone’a z technologią OLED za mniej niż niecałe tysiąc dolarów. Biorąc pod uwagę jego mniejszy rozmiar i niższą cenę, 5,4-calowy iPhone może z łatwością stać się jednym z najlepiej sprzedających się modeli iPhone’a w historii, szczególnie w tych niepewnych czasach.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje swoją ofertę iPhone’a 12 we wrześniu, chociaż co najmniej jeden model może nie być dostępny do zamówienia aż do października lub listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx