czwartek, 18 kwietnia

Kiedy Apple ogłosił zamknięcie swojej usługi MobileMe w czerwcu tego roku, jedną z zachęt do rozpoczęcia korzystania z usługi iCloud była bezpłatna oferta dla byłych członków MobileMe na darmowe 20GB w iCloud zamiast 5GB, które Apple daje każdemu użytkownikowi. Ale oferta ta miała być tylko na czas określony, do 30 września 2012 roku.

Wygląda na to, że Apple rozszerzył swoją ofertę. Niektórzy użytkownicy iCloud zauważyli, że mają wciąż 25 GB pamięci iCloud i to do 30 września 2050 r., mimo że ich darmowe 20GB powinny zostać zabrane wczoraj. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że niektórzy użytkownicy nie będący wcześniejszymi abonentami MobileMe widzą taką samą ofertę i znaleźli darmowe 20GB na swoim urządzeniu.

Możecie sprawdzić, czy macie też tyle szczęścia, wchodząc w Ustawienia> iCloud> Konto na urządzeniu z systemem iOS. Zwykli użytkownicy iCloud, którzy nie wybrali opcji zwiększania powierzchni dyskowej powinni zobaczyć tylko darmowe 5GB, ale niektórzy dawni użytkownicy MobileMe (i co dziwnie, nawet ludzie, którzy nigdy nie używali MobileMe, według TUAW) widzą dodatkowe 20GB powiązane ze swoim darmowym 5GB planem, który nie wygaśnie za następne trzydzieści osiem lat.

Serwis TUAW tłumaczy kwestię, choć raczej mało prawdopodobnie, że może Apple daje ludziom 20GB wolnego miejsca pamięci iCloud w ramach przeprosin za Mapy w iOS 6. Może powinni, ale raczej to nie jest to.

Czy zauważyliście u siebie dodatkowe 20GB przestrzeni na iCloud? Czy Wasze darmowe 20GB z MobileMe nadal działają? Dajcie nam znać w komentarzach.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CodeBoy
CodeBoy
11 lat temu

ja mam 5GB

Marcin Gmiter
Marcin Gmiter
11 lat temu

U mnie też po staremu. Buu:(

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx