czwartek, 21 września

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego, WD daje wszystkim studentom oraz pracownikom uczelni, specjalny 15% rabat na wszystkie zakupy w swoim internetowym sklepie WD Store. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.wdeducationprogram.com lub www.wdstudentstore.com/eu aby mieć pełen dostęp do produktów WD w promocyjnych cenach.

Dzięki produktom WD życie studenta staje się prostsze – zaczynając od skopiowania i archiwizacji  wykładów, ćwiczeń, prac semestralnych oraz dyplomowych czy magisterskich,  a kończąc na zdalnym dostępie do swoich plików  przy pomocy laptopa czy  telefonu i udostępnieniu tych danych kolegom i koleżankom ze studiów. A jeśli życie studenckie okaże się nudne,  produkty z rodziny WD TV zatroszczą się o rozrywkę: wprost na ekranie telewizora w akademiku czy wynajmowanych mieszkaniu będzie można cieszyć się płynnym odtwarzaniem filmów, muzyki, zdjęć oraz treści z Internetu.

Hity WD dla studentów:

Osobisty serwer plików  My Book Live i My Book Live Duo to prawdziwie inteligentne urządzenia. Potrafią nie tylko skopiować dane ze wszystkich komputerów w sieci (Mac &PC), ale dzięki aplikacjom  WD 2go i WD Photos umożliwiają zdalny dostęp do zapisanych plików przy użyciu tabletu i smartfona. Dyski te są wyjątkowo cennym narzędziem dla  studentów i naukowców  – nie ma przecież nic gorszego od utraty efektów wielomiesięcznej, a nawet kilkuletniej pracy i wyników badań spowodowanej awarią komputera. Serwery te mogą także przesyłać na inne urządzenia muzykę, zdjęcia i filmy…

… takie jak np WD TV Live – nowy dostawca rozrywki w studenckich mieszkaniach i akademikach. Odtwarzający niemal wszystkie istniejące formaty plików, a także udostępniający treści z Youtube, Vimeo, Facebook, i in. ,

Bestsellery WD – My Passport oraz My Passport for Mac są idealne do noszenia przy sobie olbrzymiej ilości danych (nawet do 2 TB!). Jest to tak proste i wygodne jak kawa na wynos, ale z tą przewagą, że  nie zabrudzi Ci torby czy plecaka.

I wreszcie nowe dwupasmowe routery –  My Net! Doskonałe przyspieszenie streamingu video, rozmów przez Skype’a, grania online i innej internetowej aktywności w lokalach zapełnionych przez  laptopy, smartfony, tablety i innych sieciowe urządzenia.

Więcej informacji o tych a także innych produktach WD można znaleźć na www.wdc.com/pl lub bezpośrednio na WD Store.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx