piątek, 14 czerwca

Firma Belkin – wiodący dostawca elektroniki użytkowej i akcesoriów dla smartfonów – wprowadza na rynek nowatorski, wszechstronny powerbank, który przyda się wszystkim użytkownikom urządzeń przenośnych, ale szczególnie powinien zainteresować właścicieli iPhone’ów, Apple Watcha oraz słuchawek AirPods Pro.

Belkin BoostCharge Pro Fast Wireless potrafi błyskawicznie naładować smartfona oraz zegarek jednocześnie – iPhone’a możemy podłączyć do niego kablem, zaś Apple Watch ładowany jest bezprzewodowo (wystarczy nasunąć go na powerbank, który zaprojektowano tak, by pasował do różnych typów pasków i rozmiarów koperty). Funkcję ładowania bezprzewodowego można również wykorzystać do ładowania słuchawek AirPods Pro 2. Generacji.

Belkin_Boost_Charge

10 000 mAh pojemności z powodzeniem wystarczy, by dwukrotnie naładować iPhone’a 14, zaś Apple Watch Series 8 możemy naładować nawet 8 razy. Co istotne, sam proces ładowania jest bardzo szybki – Apple Watch Series 8 oraz Apple Watch Series 7 naładujemy od 0 do 80% w zaledwie 45 minut, zaś Apple Watch Ultra – w około godzinę. Również ładowanie smartfona (zarówno iPhone’a, jak i każdego innego) odbywa się błyskawicznie – dzięki portowi 20 W USB-C PD.

Belkin_Boost_Charge

Belkin BoostCharge Pro Fast Wireless wyposażony został też w system chroniący przed przeładowaniem i może się pochwalić certyfikatami USB-IF oraz MFi.

Powerbank dostarczany jest wraz z kablem USB-C pozwalającymi wygodnie naładować urządzenie. Całość zamknięta jest w stworzonym bez użycia plastiku, ekologicznym opakowaniu. Cenę Belkin BoostCharge Pro Fast Wireless ustalono na 449 PLN.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx