czwartek, 23 maja

Apple wypuścił dziś nowe aktualizacje iOS 12.5.4 i iPadOS 12.5.4 skierowane na starsze urządzenia, które nie są w stanie uruchomić systemu iOS 14.

Aktualizacje iOS i iPadOS 12.5.4 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania należy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

Według informacji o wydaniu Apple, iOS 12.5.4 wprowadza ważne aktualizacje bezpieczeństwa i jest zalecany dla wszystkich użytkowników. Firma Apple często wydaje aktualizacje zabezpieczeń dla starszych urządzeń, które nie są już w stanie uzyskać aktualnej wersji systemu iOS, aby chronić użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem i innymi lukami w zabezpieczeniach.

Dokument wsparcia bezpieczeństwa firmy Apple mówi, że aktualizacja usuwa trzy luki, które mogą prowadzić do wywołania dowolnego kodu. Dwa z nich, które miały wpływ na WebKit, mogły być aktywnie wykorzystywane. Jedna z tych luk została naprawiona w iOS 14.6, a dwie pozostałe prawdopodobnie zostaną usunięte w iOS 14.7.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx