piątek, 19 lipca

Bang & Olufsen przez ostatni tydzień dodał obsługę AirPlay 2 do kolejnych swoich głośników w tym BeoPlay A9 i BeoPlay M5.

To kolejne głośniki po tym jak wcześniej w listopadzie wsparcie AirPlay 2 otrzymały BeoPlay M3, BeoSound 1 i 2, BeoSound Core i BeoSound Shape, a do końca grudnia mają otrzymać jeszcze BeoPlay A6, BeoSound Essence i BeoSound 35.

AirPlay 2 jest włączany jako część automatycznej aktualizacji oprogramowania dla każdego głośnika, ale wersję oprogramowania można sprawdzić i zaktualizować ręcznie za pomocą aplikacji Bang & Olufsen na iPhone’a i iPada, jeśli to konieczne.

Dzięki aktualizacji AirPlay 2 głośniki Bang & Olufsen obsługują dźwięk multi-room w wielu pomieszczeniach po sparowaniu z innymi urządzeniami AirPlay 2, takimi jak HomePod, Apple TV, głośniki Sonos, w tym One, Beam, Playbase i drugiej generacji Play:5 i wybranymi głośnikami audio firm Denon i Marantz.

AirPlay pozwala również na sterowanie przez Siri odtwarzaniem Apple Music lub podcastów na obsługiwanych głośnikach za pośrednictwem iPhone’a, iPada, iPoda touch, HomePoda i Apple TV.

Głośniki Bang & Olufsen pojawią się w selektorze urządzeń AirPlay w większości aplikacji oraz w Centrum sterowania na urządzeniach z systemem iOS 11.4 lub nowszym.

AirPlay to bezprzewodowy protokół transmisji strumieniowej firmy Apple, który umożliwia użytkownikom łatwe przesyłanie dźwięku z iTunes na komputerze Mac do obsługiwanych głośników, a także z aplikacji na iPhone’ie takich jak Apple Music, YouTube, Spotify, Hulu i Netflix do głośników obsługujących technologię AirPlay, obejmujących teraz te głośniki BeoPlay i BeoSound.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx