poniedziałek, 22 kwietnia

Firma Apple rozpoczęła dziś sprzedaż w swoim sklepie internetowym nowego monitora snu Beddit po otrzymaniu zgody FCC na produkt na początku tego tygodnia.

Nowa wersja ma model 3.5 i jest sprzedawana za tę samą cenę 699 złotych co poprzedni model 3.0. Nowa wersja wygląda podobnie do poprzedniej, ale jest nieco mniejsza i lżejsza i wciąż ma tylko 2 mm grubości.

Jest to pierwsza aktualizacja dokonana przez Apple tego monitora snu od czasu zakupu firmy Beddit w maju 2017 roku. Monitor snu Beddit automatycznie obserwuje sen i razem z aplikacją Beddit na iPhonie pomaga go monitorować, zarządzać zebranymi informacjami i poprawiać jego jakość. Pasek z czujnikiem jest niezwykle cienki, elastyczny i miękki – ma tylko 2 mm grubości, dzięki czemu pozostaje niezauważalny. Automatycznie zaczyna wnikliwą obserwację – zbiera i analizuje informacje dotyczące długości snu, a także dane o tętnie, oddechu, chrapaniu oraz temperaturze i wilgotności pomieszczenia. Całość jest umieszczana pod prześcieradłem na materacu i automatycznie rozpoczyna śledzenie danych związanych ze snem, gdy tylko położymy się spać.

Dane można wyświetlić w nowej aplikacji Beddit 3.5 lub aplikacji Zdrowie na iPhonie i iPadzie. Stara aplikacja Beddit jest teraz przeznaczona dla modelu 3.0. Mata jest kompatybilna z iPhone’em 5s lub nowszym z iOS 12 lub nowszym i wszystkimi modelami Apple Watch z watchOS 4.3 lub nowszym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx