poniedziałek, 27 maja

 

BlackBox to jedno z najbardziej stylowych etui jakie widzieliśmy dla gadżetów Apple. Dostępne są dla iPada 2, MacBooka Air i MacBooka Pro. Wszystkie są wykonane z pięknego bambusa i zapewniają doskonałą ochronę z bardzo eleganckim wzornictwem.

Etui BlackBox są zaprojektowane z myślą o jak najlepszej ochronie sprzętu i robią przy tym niesamowite wrażenie wizualne. Od kilku miesięcy dostępne są wersje dla iPada 2, a od teraz także dla komputera MacBook.

Lance Atkins, twórca etui Blackbox, wpadł na pomysł etui po afrykańskim safari:

Lance wrócił do domu ze zbitym, wgniecionym i pękniętym ekranem MacBooka Pro i był zmuszony do zakupu nowego komputera. Wtedy Lance wymyślił twarde, ale zarazem lekkie etui, by móc podróżować i zapewnić najwyższy poziom ochrony dla swojego komputera. W ciągu następnego roku, Lance wcielił swój pomysł i ostatecznie zaprojektował pierwszy Blackbox z dębu.


Etui są częścią projektu Kickstarter a ich ceny zaczynają się od 79 dolarów na iPada 2, lecz ich normalna cena to 99 dolarów. Za 99 dolarów zakupimy etui na 11-calowego MacBooka Air a za 109 dolarów do modelu 13-calowego. Ceny dla MacBooka Pro również zaczynają się od 109 dolarów. Jeśli naprawdę chcesz zindywidualizować swoje etui, możesz zamówić laserowo wygrawerowane logo firmy lub znak towarowy.
I jak Wam się podoba?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx