poniedziałek, 15 kwietnia

Google ogłosiło dziś wydanie aplikacji Blogger dla iPhone’a przeznaczonej dla użytkowników serwisu Blogger, którzy szukają sposobu, aby edytować lub pisać nowe posty na blogach bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Aplikacja jest darmowa i dostępna zarówno dla iOS jak i Androida. Blogger zachowuje typowe usługi możliwe przez stronę www. Aplikacja pozwala tworzyć nowy wpis na blogu z tagami, zdjęciami i zwykłym tekstem, edytować istniejący wpis lub kontynuować zaczęty wcześniej projekt na iPhone’ie.

„Możesz rozpocząc post w blogu gdy jesteś w pracy przy komputerze i nadal go edytować, kiedy jesteś w podróży. Wpisy na blogu są automatycznie synchronizowane w różnych urządzeniach, więc zawsze będziesz miał dostęp do najnowszej wersji. Zdjęcia są warte więcej niż tysiąc słów, a aplikacja Blogger umożliwia łatwe dodawanie zdjęć, przez wybór z galerii lub robiąc nowe zdjęcie korzystając z aplikacji. Możesz również dodać etykiety lokalizacji w celu dostarczenia bardziej szczegółowych informacji na temat postu. „

Pierwsza wersja Bloggera działa na iPhone’ie i iPodzie Touch – nie ma jeszcze klienta na iPada. Aplikację możesz pobrać z App Store tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx