poniedziałek, 24 czerwca

Wczoraj firma Adobe zapowiedziała wprowadzenie nowego produkt Carousel, który może stać się ulubioną aplikacją fotografów. Carousel to odpowiedź firmy Adobe na Applowski Photo Stream, chociaż rozwiązanie Adobe nie jest zintegrowane z OS i iCloud jak usługa Apple. Carousel pozwoli Ci dzielić się wszystkimi zdjęciami na komputerze Mac i urządzeniami iOS (projekty na platformy Android i Windows są w przygotowaniu).

Carousel pozwala użytkownikom przechowywać nieograniczoną ilość zdjęć w chmurze, edytować i poprawiać je na bieżąco, oraz ułatwia użytkownikom udostępnianie ich na różnych urządzeniach. Edycja zdjęć na jednym urządzeniu widoczna jest od razu na innym podłączonym do Carousel. Umożliwia to wymianę zdjęć z przyjaciółmi i rodziną: osoby zaproszone do danego katalogu zdjęć mogą oglądać zdjęcia, dodawać nowe, oflagować swoje ulubione. Program daje też łatwą mozliwość publikacji na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i Tumblr.

Wersje na iOS i Mac nie są jeszcze dostępne, ale zostały już złożone do akceptacji przez Apple. Wszystkie aplikacje będą darmowe, ale usługa chmury będzie oparta na subskrypcji – 5,99 dolarów miesięcznie lub 59,99 dolarów rocznie.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Ar7Q2LY4rU

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx