poniedziałek, 27 maja

Firma Backbone ogłosiła wydanie nowej wersji swojego popularnego kontrolera gier PlayStation Edition dla iPhone’a. W aplikacji Backbone na iOS znajduje się również nowa dedykowana sekcja i aktualizacje związane z PlayStation.

Nowy kontroler powstał we współpracy z Sony i zainspirowany jest projektem bezprzewodowego kontrolera DualSense PS5, w tym przezroczystymi powierzchniami przycisków. Kontroler kosztuje 99,99 dolarów i można go już zamówić w kolorze białym, pasującym do konsoli PS5, również do Polski.

Backbone twierdzi, że kontroler jest kompatybilny ze wszystkimi iPhone’ami, a w zestawie znajduje się przejściówka dla iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max. Użytkownicy mogą po prostu wpiąć iPhone’a do kontrolera i zacząć grać w gry PlayStation za pośrednictwem aplikacji PS Remote Play lub w gry w App Store, Apple Arcade, Xbox Remote Play i nie tylko.

Kontroler łączy się z iPhonem i jest przez niego ładowany przez Lightning, a dodatkowe złącze Lightning umożliwia ładowanie przelotowe. Kontroler ma również gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, przycisk do robienia zrzutów ekranu i klipów z gier oraz przycisk do otwierania aplikacji Backbone. Kontroler można złożyć, gdy nie jest używany.

Backbone-kontroler-porty

Klienci, którzy kupią kontroler Backbone One PlayStation Edition, mogą otrzymać pewne korzyści, takie jak bezpłatna miesięczna subskrypcja Apple Arcade, jeśli jeszcze nie subskrybowali usługi, a także trzy miesiące Discord Nitro za darmo i nie tylko.

iPhone obsługuje już kontrolery PS5 DualSense i Xbox Series X/S przez Bluetooth od czasu wydania iOS 14.5 w zeszłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx