piątek, 19 lipca

Cieszące się świetną opinią na komputerach z system Windows oprogramowanie RECentral ułatwi teraz pracę osób, zajmujących się streamowaniem treści z komputerów marki Apple.

Streamowanie, nagrywanie i dzielenie się przeżyciami z gier, czy wreszcie tworzenie contentu na potrzeby serwisów takich jak np.. YouTube, to wszystko jest znacznie łatwiejsze dzięki oprogramowaniu RECentral firmy AVerMedia. Soft ten można znaleźć jako część pakietu oprogramowania dodawanego do video-grabberów tego producenta. Teraz trafia także na platformę MacOS pod postacią RECentral Express.

RECentral Express nie jest skierowany wyłącznie do graczy. Wśród miłośników komputerów firmy Apple jest wiele osób działających w tzw. zawodach kreatywnych. Oprogramowanie RECentral Express może pomóc np. grafikom pracującym na komputerach Mac, w tworzeniu filmów instruktażowych.

Podobnie jak wersja na system Windows, RECentral Express pozwala na proste zgrywanie w trybie pojedynczym oraz w tzw. multi mode. W trakcie tych operacji do uzyskiwanego obrazu można wrzucić dodatkowe efekty, obrazy, czy np. nałożyć obraz z kamery na treść zgrywaną z gry lub programu graficznego. Dzięki prostemu interfejsowi możemy szybko przechodzić między funkcjami, zmieniając np. tło za nagrywającym dzięki tzw. Chroma Key. Możliwości oprogramowania RECentral Express są liczne i chociaż na platformie Apple’a jest mniej graczy streamujących swoje rozgrywki, to można być pewnym, że znajdzie się wielu użytkowników tego softu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx