piątek, 24 marca

smart-lock-August

Zaprojektowany przez twórców słynnej opaski fitnessowej Jawbone, przedstawili swój kolejny pomysł. Nazywa się August i ma być zamkiem do drzwi na miarę 21 wieku.

Elegancka zasuwa i towarzysząca jej aplikacja na iPhone’a pozwalają odblokować i zablokować drzwi bez konieczności użycia fizycznego klucza. Kody dostępu do własnego zamka mogą być nawet wysyłane do przyjaciół i rodziny za pomocą Augustowej aplikacji.

August Smart Lock jest bezpiecznym i prostym sposobem zarządzania swoim zamkiem do domu. Teraz możesz kontrolować, kto może wejść, a kto nie może bez potrzeby posiadania kluczy lub kodów. I można to wszystko zrobić ze smartfona lub komputera.

Gładki, metaliczny cylinder zastępuje tradycyjną blokadę drzwi. Inteligentne diody LED i dźwięki gongu informują kiedy blokada jest włączona lub wyłączona. Cztery baterie AA zapewniają moc.

August_inteligentny zamek

Aplikacja August na iPhone’a jest naprawdę magiczna. Technologia Bluetooth rozpozna czy zatwierdzony iPhone jest w obrębie zamka. Jeśli spodziewacie się znajomych, którzy przyjeżdżają na weekend, możecie im przyznać dostęp za pośrednictwem aplikacji na czas określony lub bezterminowo nawet jeśli nie ma Was w domu. W pamięci dziennika przechowywana jest historia pokazująca kto zamykał i otwierał drzwi. Notatki i zdjęcia można pozostawić w drzwiach znajomego lub członka rodziny pod postacią cyfrowej księgi gości.

August będzie gotowy do sprzedaży jeszcze w tym roku i trafi do wysyłki późną jesienią. Blokada będzie kosztować 200 dolarów. Rezerwacje można już składać na stronie internetowej Augusta.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx