sobota, 3 grudnia

2012-ipodtouch-gallery2

Po dzisiejszym wprowadzeniu nowej, okrojonej wersji, piątej generacji iPoda touch, The Loop informuje, że Apple ujawnił dziś, że firma osiągnęła kolejny kamień milowy dla tego urządzenia przekraczając 100 milionów sprzedanych egzemplarzy od momentu wprowadzenia ich na rynek w 2007 roku.

Oprócz wdrożenia nowego modelu iPoda touch w czwartek, Apple powiedział mi dziś rano, że sprzedał ponad 100 milionów egzemplarzy iPoda touch od czasu jego wprowadzenia.

IPod touch został zaprezentowany w 2007 roku i przyjął projekt iPhone’a bez możliwości wykonywania połączeń. Od tego czasu stał się jednym z najbardziej popularnych produktów Apple.

Historycznie, Apple nie ujawniał liczby jednostek iPoda touch sprzedawanych co kwartał, na ogół stwierdzając jedynie, że generują one ponad połowę całkowitej sprzedaży iPodów firmy. Spółka wykazała w dokumentach złożonych w pozwie przeciwko Samsungowi w zeszłym roku, że sprzedała 46 500 000 iPodów touch w samych Stanach Zjednoczonych, lecz zazwyczaj liczby te są trudne do zdobycia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx