piątek, 12 kwietnia

Sonny Dickson udostępnił dziś zdjęcia przedstawiające atrapy iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro, umożliwiające bliższe spojrzenie na wygląd nadchodzących urządzeń.

Zdjęcia przedstawiają wygląd iPhone’a 15 w pięciu różnych wersjach kolorystycznych, co potwierdza szereg innych raportów z ostatniego roku. Jak głosi plotka, aluminiowa ramka urządzenia ma zauważalnie miększe krawędzie i wyraźnie widać w nich port USB-C.

Apple najwyraźniej wybrał w tym roku bardziej stonowaną, pozbawioną nasycenia paletę kolorów dla modeli iPhone 15. Najnowsze doniesienia sugerują, że urządzenie będzie dostępne w kolorze czarnym, różowym, żółtym, niebieskim i zielonym, ale w ostatnich tygodniach krążyły pogłoski o kilku innych kolorach.

Oczekuje się również, że modele iPhone 15 Pro będą dostępne w kolorze srebrnym, szarym, czarnym i niebieskim – po raz pierwszy od iPhone’a X nie będzie dostępny kolor złoty. Poza nieco bardziej zaokrągloną ramką i przejściem ze stali nierdzewnej po tytan, nie przewiduje się żadnych innych zasadniczych zmian wizualnych w tegorocznych modelach Pro iPhone’a.

Oczekuje się, że cała linia iPhone’a 15‌ zostanie ogłoszona podczas konferencji „Wonderlust” we wtorek, 12 września, a premiera prawdopodobnie nastąpi w kolejnym tygodniu. Oczekuje się, że kluczowe funkcje iPhone’a 15 Pro będą obejmować przycisk akcji i chip A17 Bionic, natomiast standardowe modele iPhone’a 15 będą wyposażone w 48-megapikselowy aparat i Dynamic Island.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx