niedziela, 19 maja

Ubisoft ogłosił dzisiaj datę premiery Assassin’s Creed Shadows, kolejnej gry z serii Assassin’s Creed. Gra ukaże się 15 listopada na komputery Mac z procesorami Apple Silicon w Mac App Store, a także na PC z systemem Windows, konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.

Assassin’s Creed Shadows zabierze graczy do XVI-wiecznej Japonii. Wcielicie się w rolę Naoe, asasynki shinobi z prowincji Iga, oraz Yasuke, potężnego samuraja. Każda z postaci oferuje odmienny styl gry, ścieżkę rozwoju, umiejętności, broń i statystyki. Naoe skupia się na skradaniu, podczas gdy Yasuke celuje w otwartą walkę. Gra posiada rozległy otwarty świat do odkrycia, a Ubisoft obiecuje zróżnicowane krajobrazy z dynamiczną pogodą i zmieniającymi się porami roku. Znajdziemy tu zarówno zamkowe miasteczka, gwarne porty, sielskie krajobrazy, jak i spokojne świątynie.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach Assassin’s Creed, gracze będą musieli tropić cele i budować siatki szpiegowskie. W grze znajdziemy również możliwość dostosowania kryjówki i rekrutowania sojuszników.

Standardowa wersja gry będzie kosztować 299,99 zł, ale dostępne będą także droższe edycje Gold, Ultimate i Collector’s Edition, zawierające dodatkowe zadania i przedmioty kolekcjonerskie. Wstępne zamówienia na grę ruszyły już dziś w Mac App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx