niedziela, 23 czerwca

Z okazji wznowienia dziś sezonu NHL wypuścił nową reklamą „Shot on iPhone” na swoim kanale YouTube w Kanadzie.

Reklama zatytułowana „Hockey Tape”, to 30-sekundowy przedstawiający zawodników drużyny Vegas Golden Knights, Marc-André Fleury i Marka Stone, którzy bawią się na lodzie z iPhonem 11 Pro, którego przyczepiają do kija hokejowego i łyżwy taśmą.

Reklama została nakręcona w lutym na SoBe Ice Arena w Las Vegas informuje The Athletic, która udostępnił zakulisowe relacje z kręcenia.

„Dali nam kilka rekwizytów i kazali nam z nimi zrobić co chcemy. Bawcie się, bądźcie sobą, róbcie głupkowate rzeczy i dobrze się przy tym bawiliśmy” – powiedział Stone. „Fajne było to, że w pewnym sensie dali nam scenariusz, ale pozwolili nam zrobić wszystko i pokazać nasze osobowości. A (Fleury) ma jedną z największych osobowości w lidze, więc znacznie ułatwiło mi to życie”.

Golden Knights to jedna z 24 drużyn, które wezmą udział w kwalifikacjach NHL do Pucharu Stanleya, które rozpoczynają się dzisiaj. Wszystkie mecze będą rozgrywane w kanadyjskich miastach Edmonton i Toronto, gdzie gracze i inni pracownicy weszli w bezpieczne „bańki”, odizolowane od ogółu społeczeństwa.

Podobnie jak inne profesjonalne ligi sportowe, NHL wstrzymała sezon 2019-20 w marcu z powodu obaw związanych z koronawirusem. Liga ogłosiła w maju plan powrotu do gry, który obejmuje nową rundę kwalifikacyjną, aby określić, które drużyny awansują do tradycyjnych play-offów Pucharu Stanleya.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx