środa, 22 maja

Marka Beats należąca do Apple ogłosiła dziś aktualizację swojej najpopularniejszej linii słuchawek wprowadzając nowe Beats Solo 4. Słuchawki nauszne zostały przeprojektowane wewnątrz i na zewnątrz, aby zapewnić lepszą wydajność i dopasowanie, a jednocześnie zapewnić jeszcze dłuższą żywotność baterii w porównaniu do modeli poprzedniej generacji.

Jeśli chodzi o akustykę, Beats Solo 4 wyposażone są w specjalnie zaprojektowane przetworniki 40 mm specjalnie dostrojone do muzyki i zaprojektowane tak, aby minimalizować artefakty i zniekształcenia, a na urządzeniach Apple słuchawki obsługują spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy.

Ulepszone cyfrowe mikrofony kształtujące wiązkę i inteligentny algorytm uczenia się hałasu, przeszkolony w ciągu ponad 7000 godzin ekspozycji w rzeczywistych środowiskach, pomagają zapewnić doskonałą jakość połączeń i wydajność asystenta głosowego.

Beats Solo 4 obsługują trzy różne tryby połączenia: bezprzewodowo przez Bluetooth, przewodowo przez USB-C i przewodowo przez złącze audio 3,5 mm. Większość użytkowników prawdopodobnie dla wygody wybierze łączność bezprzewodową, ale połączenie przez USB-C zapewnia obsługę bezstratnego dźwięku i możliwość ładowania słuchawek podczas słuchania, a gniazdo 3,5 mm zapewnia prostą metodę połączenia umożliwiającą słuchanie bez baterii.

Jeśli łączysz się bezprzewodowo, Beats Solo 4 zapewni do 50 godzin odtwarzania, w porównaniu z 40 godzin w poprzedniej generacji, a na jednym ładowaniu można prowadzić do 36 godzin rozmów telefonicznych. 10-minutowe ładowanie Fast Fuel zapewni do pięciu godzin odtwarzania, jeśli poziom naładowania akumulatora będzie niski.

Niestety, słuchawki Beats Solo 4 nie posiadają aktywnej redukcji szumów (ANC), jednak konstrukcja ich poduszek wokółusznych UltraPlush ma zapewnić dość solidną pasywną izolację szumów. Czy tak będzie okaże się podczas pierwszych testów.

Beats Solo 4 posiadają zastrzeżoną platformę czipową Beats obsługującą systemy iOS i Android z parowaniem jednym dotknięciem, automatyczną konfiguracją na różnych urządzeniach oraz obsługą usług Apple Znajdź i ‌Znajdź moje urządzenie w systemie Android. Użytkownicy systemu iOS mają także dostęp do zawsze włączonej funkcji „Hej Siri” i obsługi udostępniania dźwięku. Kultowy przycisk Beats „b” na nausznikach można skonfigurować do sterowania muzyką i połączeniami telefonicznymi oraz aktywacji asystenta głosowego, a głośność można regulować, naciskając powyżej lub poniżej przycisku „b”.

Konstrukcja etui do słuchawek jest zasadniczo taka sama, jak w przypadku Beats Studio Pro. To nylonowe etui z oczkiem do noszenia/mocowania i bocznym zamkiem błyskawicznym. Wnętrze zawiera główną komorę na słuchawki i dwie małe kieszenie na dołączone kable USB-C na USB-C i 3,5 mm na 3,5 mm.

Beats Solo 4 są dostępne w wersjach kolorystycznych matowy czarny, skalny błękit i pudrowym. Można je już dziś zamawiać w sklepie internetowym Apple za 999 złotych z dostawą już w poniedziałek po długim weekendzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx