piątek, 29 września

Jak informuje Bloomberg, Apple zapewni wszystkim swoim pracownikom w Stanach Zjednoczonych do czterech godzin płatnego urlopu na głosowanie w wyborach, które odbędą się we wtorek 3 listopada.

Firma Apple wysłała dziś notatkę do pracowników, w której ogłosiła politykę, która ma zastosowanie do pracowników handlu detalicznego i pracowników na godziny.

„Dla członków zespołu detalicznego i pracowników godzinowych w całej firmie, jeśli planujecie pracować w dzień wyborów, zapewnimy do czterech godzin płatnego urlopu, jeśli będziesz go potrzebować, aby dostać się do urn wyborczych” powiedział pracownikom Deirdre O’Brien, starszy wiceprezes Apple ds. Handlu detalicznego. „Jeśli zechcecie, możecie również wykorzystać ten czas na wolontariat jako pracownik wyborczy w jednym z lokalnych lokali wyborczych”.

Apple twierdzi, że pracownicy mogą również wykorzystać swój wolny czas na wolontariat jako pracownik wyborczy w lokalnych lokalach wyborczych.

Inne firmy technologiczne, takie jak Twitter, Uber i Lyft, zapewniają pracownikom czas wolny na głosowanie, podobnie jak wiele innych dużych firm, których pełna lista jest dostępna na stronie internetowej Time to Vote.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx