poniedziałek, 15 lipca

Apple ostatecznie podjął decyzję, że ze względu na zwiększoną ostrożność do 9 lutego zamknie wszystkie biura korporacyjne, sklepy i centra kontaktowe w Chinach kontynentalnych z powodu wybuchu koronawirusa w Wuhan.

W oświadczeniu udostępnionym przez Marka Gurmana z Bloomberga Apple powiedział, że będzie nadal ściśle monitorować sytuację:

Nasze myśli są z osobami najbardziej bezpośrednio dotkniętymi wirusem koronawirusa oraz osób pracujących przez całą dobę, nad tym aby go poznać i powstrzymać. Z powodu dużej ostrożności i w oparciu o najnowsze porady wiodących ekspertów ds. Zdrowia, do 9 lutego zamykamy wszystkie nasze biura korporacyjne, sklepy i centra kontaktowe w Chinach kontynentalnych. Sklep internetowy Apple w Chinach pozostaje otwarty. Będziemy nadal ściśle monitorować sytuację i czekamy na ponowne otwarcie naszych sklepów tak szybko, jak to możliwe.

Na początku tego tygodnia Światowa Organizacja Zdrowia WHO ogłosiła wybuch epidemii koronawirusa Wuhan jako globalny stan zagrożenia zdrowia publicznego. Więcej informacji o wirusie i sposobie ochrony można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] rozpoczął zamykanie wybranych sklepów w Chinach w styczniu, a na początku lutego zamknął wszystkie sklepy w Chinach. W związku z tym, że rozprzestrzenianie się wirusa zmniejszyło się w Chinach, Apple […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx