środa, 17 lipca

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się coraz więcej wycieków zdjęć pokazujących tylną obudowę prawdopodobnego, nadchodzącego tańszego iPhone’a. Ze zdjęć wynika że urządzenie będzie tylko nieco większe niż iPhone 5 i będzie posiadać taki sam układ cech fizycznych, choć z uproszczonym mikrofonem i kratką głośników wzdłuż dolnej krawędzi.

Japoński magazyn Weekly ASCII podzielił się kilkoma bardziej szczegółowymi zdjęciami zbliżeń żółtej wersji plastikowej osłony tylnej, pokazując ją w dobrych szczegółach i jednocześnie umieszczając go wraz z iPhone’em 5 do porównania. Projekt nadal pokazuje układ otworów na śruby zgodne z wyciekami płyty głównej iPhone’a 5S, co sugeruje, że zarówno iPhone 5S i tańszy iPhone może mieć bardzo podobny wzór płyty głównej, przynajmniej w szerokim ujęciu.

Nie ma potwierdzenia, że tylna obudowa jest prawdziwa i wyciekła z łańcucha dostaw firmy Apple, a sama liczba zdjęć przecieków z różnych źródeł sugeruje, że ​​niektóre z tych części mogą być po prostu nieautoryzowanymi częściami zamiennymi. Mimo to, części te są w znacznych ilościach standardowe i związane z wspólnym projektem, który jest również zgodny z długotrwałymi pogłoski o planach Apple dotyczących tańszego urządzenia. Jako minimum, istnieje duża szansa, że ​​części te są dobrą prezentacją, jak tani iPhone będzie wyglądać.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx