środa, 8 lutego

Według Rene Ritchie, Apple zapewni abonentom Apple TV+ do trzech bezpłatnych miesięcy usługi, które potrwają do stycznia 2021 roku. Tym samym bezpłatny okres próbny zostanie przedłużony dla wszystkich, którzy korzystają obecnie z bezpłatnego okresu próbnego po zakupie urządzenia we wrześniu 2019 roku i zarejestrowały się w celu uzyskania dostępu po uruchomieniu ‌usługi Apple TV‌+ 1 listopada 2019 r.

Jak łatwo policzyć, pierwszym subskrybentom ‌Apple TV+, którzy uruchomili bezpłatny dostęp w dniu premiery usługi, próbny okres wygasa pod koniec października. Jednak Apple planuje przedłużyć ten termin do końca stycznia.

Ci, którzy płacą za ‌Apple TV‌+ i mają abonament miesięczny, otrzymają trzymiesięczny kredyt o wartości opłat za ten okres. Według 9to5Mac kredyty otrzymane przez płacących abonentów ‌Apple TV‌+ mogą być wykorzystane na wszystko w iTunes Store lub App Store.

Użytkownicy ‌Apple TV‌+, którzy zapisali się na bezpłatny rok usługi po zakupie urządzenia między listopadem a styczniem 2019 roku skorzystają z promocji zapewnianej przez Apple, a subskrypcje te wygasają teraz później niż oczekiwano. Ci, którzy zarejestrowali się na bezpłatny rok po 31 stycznia 2020 roku nie skorzystają z promocji, ponieważ ich bezpłatne wersje próbne będą już wykraczać poza limit promocji.

Nie jest do końca jasne, dlaczego Apple zdecydował się przedłużyć bezpłatną wersję próbną, ale będzie to mile widziana zmiana dla tych, którzy spodziewali się, że ich subskrypcje ‌Apple TV‌+ wygasną 1 listopada, oraz miła premia dla tych, którzy płacą za ‌Apple TV‌+. Wprowadzenie dodatkowych miesięcy subskrypcji zajmie trochę czasu, a użytkownicy mogą nie widzieć od razu zmian w datach wygaśnięcia ich planów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx