sobota, 20 lipca

Apple ogłosił dzisiaj, że nowy pasek sportowy Black Unity do zegarka Apple Watch można zamawiać na stronie Apple.pl oraz w aplikacji Apple Store od dziś w cenie 229 złotych. Pasek trafi do sklepów stacjonarnych we we wtorek, 23 stycznia.

Apple informuje, że „kwitnące kwiaty i żywe kolory” paska nawiązują do barw ruchu panafrykańskiego i symbolizują wielopokoleniową walkę z niesprawiedliwością i barierami systemowymi. Na przypince paska wygrawerowany jest napis „Truth, Power, Solidarity” (Prawda. Siła. Solidarność)

Według Apple, towarzysząca paskowi tarcza zegarka Black Unity będzie dostępna dla Apple Watch wraz z systemem watchOS 10.3, który według Apple zostanie wydany w przyszłym tygodniu. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy tarczą zegarka z pojedynczym lub pełnym kwiatem, a kiedy podniosą nadgarstek, „kwiaty zaczną kwitnąć żywymi barwami”.

Apple doda także nową tapetę Unity Bloom na iPhone’a i iPada z systemami iOS 17.3 i iPadOS 17.3, które zostaną wydane w przyszłym tygodniu. Apple twierdzi, że tapeta „przedstawia kontury kwiatów, które wypełniają się kolorem, gdy wyświetlacz jest aktywny”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx