czwartek, 11 sierpnia

new_apple_store_app

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Apple wydała właśnie swoją poprawioną aplikację Apple Store dla systemu iOS, dodając nową zakładkę „Odkrywaj”, która bierze pod uwagę wcześniejsze zakupy każdego użytkownika promując zawartość z internetowego sklepu firmy w celu następnego zakupu. Aktualizacja aplikacji Apple Store wprowadza uniwersalną funkcjonalność zarówno dla urządzeń iPhone i iPad, a także przeprojektowany interfejs.

Nowo przebudowana aplikacja Apple Store jest bardziej osobistym sposobem na zakupy najnowszych produktów i akcesoriów firmy Apple. Uzyskaj rekomendacje oparte na produktach Apple, które już posiadasz. Dowiedz się, jakie akcesoria są kompatybilne z urządzeniami. Łatwo uaktualnij Twojego obecnego iPhone’a do najnowszego. Śledź swoje zamówienie, gdziekolwiek jesteś. I zarezerwuj miejsce na najbliższe warsztaty lub wydarzenia.

nowa aplikacja Apple Store

Wzmianki o odnowionej aplikacji pojawiły się w ubiegłym tygodniu, a Apple stara się wykorzystywać sukces i informacje zwrotne od użytkowników w podobnych sekcjach „Dla Ciebie” w swojej innej usłudze takiej jak Apple Music. Bazując na poprzedniej aktywności, aplikacja Apple Store automatycznie przejdzie do trybu propozycji zakupu, gdy użytkownik zaczynie składać zamówienie w sklepie.

Nową aplikację Apple Store na iOS można pobrać z App Store za darmo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx