wtorek, 28 listopada

Watch OS update

Firma Apple wydała dziś pierwszą aktualizację oprogramowania dla Apple Watch, uaktualniając je do wersji 1.0.1 Watch OS. Apple Watch, który trafił do sprzedaży w pierwszych krajach 24 kwietnia, początkowo dostarczany jest z wersją 1.0 Watch OS, unikalnego systemu operacyjny do Apple Watch głęboko powiązanego z systemem iOS.

Nowe oprogramowanie można pobrać za pośrednictwem specjalnej aplikacji Apple Watch na iPhone’ie, przechodząc do zakładki Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania. Aby zainstalować tę aktualizację, Apple Watch należy umieścić w ładowarce i musi być on w zasięgu iPhone’a.

watchupdate1

Watch OS 1.0.1 zawiera ulepszenia wydajności i poprawki dla Siri, pomiaru aktywności, obliczania kalorii dla wielu typów treningów z wykorzystaniem aplikacji firm trzecich. Aktualizacja oprogramowania obejmuje także wsparcie dla nowych ikon emoji, które pojawiły się w iOS 8.3 i zapewnia dodatkowe wsparcie dla języka portugalskiego, duńskiego, holenderskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, tajskiego i tureckiego.

Wciąż nie wiadomo kiedy zegarek pojawi się w kolejnych krajach i czy będzie w nich już Polska. Na tą chwilę wciąż możemy starać się go kupić jedynie z różnych mniej oficjalnych źródeł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx