piątek, 24 maja

Apple wydał dzisiaj iOS 15.6 i iPadOS 15.6, szóste główne aktualizacje systemów operacyjnych iOS i iPadOS 15, które zostały wydane we wrześniu 2021 roku. iOS 15.6 i iPadOS 15.6 są dostępne po niemal dwóch miesiącach od premiery iOS 15.5 i iPadOS 15.5.

Aktualizacje iOS 15.6 i iPadOS 15.6 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania należy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

System iOS 15.6 zawiera udoskonalenia, poprawki błędów oraz uaktualnienia zabezpieczeń.

  • Usunięty został błąd, przez który aplikacja Ustawienia mogła wyświetlać alert o braku miejsca, nawet gdy na urządzeniu dostępne było wolne miejsce.
  • Usunięty został błąd, który mógł spowalniać pracę urządzeń brajlowskich lub brak ich odpowiedzi podczas nawigowania po tekście w aplikacji Mail.
  • Usunięty został błąd, przez który karta Safari mogła wracać do poprzedniej strony www.

Apple kończy już prace rozwojowe nad systemem operacyjnym iOS 15 i iPadOS 15, ponieważ pracuje już nad systemem iOS 16, który ma pojawić się we wrześniu. Sam iOS 15.6 ma niewielką skalę i wprowadza kilka nowych funkcji i poprawek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx