sobota, 13 kwietnia

Apple wypuścił właśnie iOS 15.5 i iPadOS 15.5, piątą główną aktualizację systemów operacyjnych iOS i iPadOS 15, które zostały wydane we wrześniu 2021 roku. iOS i iPadOS 15.5 pojawiły się nieco ponad dwa miesiące po premierze iOS 15.4 i iPadOS 15.4.

Aktualizacje iOS 15.5 i iPadOS 15.5 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania należy wejść w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

W porównaniu z wcześniejszymi aktualizacjami iOS 15 systemy iOS 15.5 i iPadOS 15.5 mają znacznie mniej nowości. System iOS 15.5 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Nowe ustawienie w aplikacji Podcasty pozwala ograniczać liczbę odcinków przechowywanych na iPhonie oraz automatycznie usuwać starsze odcinki.
  • Usunięto błąd, przez który część automatyzacji dla domu uruchamianych przez przyjście lub wyjście osób mogła nie działać.

iOS 15.5 i iPadOS 15.5 mogą być jednymi z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego iOS 15, ponieważ Apple pracuje już nad iOS 16, który to ma zostać zaprezentowany 6 czerwca podczas konferencji otwierającej Worldwide Developers Conference.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 rok temu

teraz zostało tylko czekać na nowy soft 🙁 , na tym nie działa orange wifi calling szkoda , że nie mogę cofnąć aktualizacji

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx