sobota, 20 lipca

Apple wydał dziś nową wersję systemu macOS Monterey 12.4, zaprojektowaną dla nadchodzących komputerów Mac M2, z których pierwszy ma być dostępny w przedsprzedaży od jutra. Nowe oprogramowanie ma numer kompilacji 21F2092 i jest ograniczone tylko do nowych urządzeń, więc dotychczasowi użytkownicy komputerów Mac jej nie zobaczą.

Aktualizację macOS Monterey 12.4 będzie można pobrać na nowe komputery Mac, korzystając z sekcji Uaktualnienia w Preferencjach systemowych. Oczywiście wszytko to od piątku, 24 czerwca kiedy to nowe urządzenia trafią w ręce pierwszych nabywców.

Oryginalna wersja macOS Monterey 12.4 firmy Apple dodała obsługę nowego oprogramowania Studio Display 15.5, zaktualizowała aplikację Podcasty i wprowadziła Uniwersalną Kontrolę z wersji beta. Nie ma ani słowa na temat tego, co zawiera dodatkowa aktualizacja dostępna dla komputerów Mac ‌M2‌.

Podczas gdy 13-calowy MacBook Pro z chipem M2 zadebiutuje jutro, Apple nie ogłosił jeszcze daty premiery MacBooka Air M2. Oczekuje się, że zostanie wprowadzony w lipcu, a nowi właściciele MacBooka Air mogą mieć aktualizację do zainstalowania pierwszego dnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx