wtorek, 18 czerwca

Apple udostępnił dziś iOS 17.5.1 i iPadOS 17.5.1, drobne aktualizacje systemów operacyjnych iOS 17 i iPadOS 17, które ukazały się we wrześniu ubiegłego roku. Aktualizacje 17.5.1 pojawią się tydzień po premierze iOS 17.5 i iPadOS 17.5.

Systemy iOS 17.5.1 i iPadOS 17.5.1 można pobrać bezprzewodowo na kwalifikujące się iPhone’y i iPady, wybierając Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Zgodnie z krótką informacją dodaną przez Apple aktualizacja zawiera poprawkę problemu, który mógł powodować ponowne pojawianie się zdjęć w bibliotece Zdjęć nawet po ich usunięciu.

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki błędów, a także rozwiązuje sporadyczny problem, który powodował, ze zdjęcia z uszkodzoną bazą danych mogły ponownie pojawiać się w bibliotece aplikacji Zdjęcia, nawet jeśli zostały usunięte.

Pojawiło się kilka skarg od użytkowników iPhone’a i iPada, którzy po zainstalowaniu aktualizacji iOS 17.5 zobaczyli, że ich stare, usunięte zdjęcia powróciły. Zdjęcia usunięte jeszcze w 2010 roku znów zaczęły się pojawiać, wywołując zamieszanie i zaniepokojenie tym, co się dzieje. Z dzisiejszych informacji Apple wynika, że był to problem z uszkodzeniem bazy danych, a iOS 17.5.1 powinien rozwiązać problem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx