niedziela, 19 maja

Apple wypuścił dzisiaj iOS 16.0.3, drobną aktualizację z poprawkami błędów, która pojawia się kilka tygodni po premierze systemu operacyjnego iOS 16. Aktualizacja iOS 16.0.3 jest kolejną po iOS 16.0.2,  która rozwiązuje wiele błędów w modelach iPhone’a 14.

Uaktualnienie do systemu iOS 16.0.3 można pobrać bezprzewodowo na kwalifikujące się iPhone’y, wybierając kolejno Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Według informacji o wydaniu Apple, aktualizacja iOS 16.0.3 rozwiązuje szereg błędów, na które użytkownicy iPhone’a natknęli się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Rozwiązuje między innymi następujące problemy:

  • Połączenia przychodzące i powiadomienia aplikacji mogły być dostarczane z opóźnieniem lub niedostarczane w ogóle na iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max.
  • Głośność mikrofonu mogła być zbyt niska w trakcie połączeń telefonicznych przez CarPlay na modelach iPhone’a 14.
  • Uruchamianie aplikacji Aparat lub przełączanie między jej trybami mogło być zbyt wolne na iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max.
  • Aplikacja Poczta mogła ulegać awarii po uruchomieniu w przypadku odebrania błędnie sformowanej wiadomości email.

Po iOS 16.0.3 pojawia się prawdopodobnie na niedługo przed finalnym wypuszczeniem iOS 16.1, który ma zostać wydany wraz z iPadOS 16.1 jeszcze w październiku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx