piątek, 19 lipca

Firma Apple wypuściła dziś iOS 13.1.1 i iPadOS 13.1.1, aktualizacje oprogramowania iOS i iPadOS, które zostało wydane we wtorek.

Aktualizacje iOS i iPadOS są dostępne na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji należy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

iOS 13.1.1 i iPadOS 13.1.1 to niewielka aktualizacja, która skupia się na naprawie błędów i poprawie wydajności, a nie na większych zmianach zewnętrznych. Rozwiązuje problem podatności klawiatury firm trzecich na ataki z zewnętrz, o którym Apple ostrzegł na początku tego tygodnia. Zgodnie z informacjami o wersji Apple aktualizacja iOS 13.1.1 usuwa następujące błędy:

  • naprawia problemy, które mogły uniemożliwiać odtworzenie iPhone’a z backupu;
  • naprawia problem, który mógł powodować szybsze wyczerpywanie się baterii;
  • rozwiązuje problem, który mógł mieć wpływ na rozpoznawanie poleceń Siri na iPhonie 11, iPhonie 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max;
  • rozwiązuje problem polegający na tym, że sugestie wyszukiwania Safari mogły się same włączać po uprzednim ich wyłączeniu;
  • naprawia problem, który mógł powodować wolniejsze synchronizowanie Przypomnień;
  • naprawia problem zabezpieczeń związany z aplikacjami do obsługi klawiatur firm trzecich.

Już wkrótce w ręce deweloperów może trafić iOS 13.2, aktualizacja, która została już zauważona w analityce i może zostać wydana w wersji beta w nadchodzących tygodniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx