piątek, 19 lipca

Firma Apple wydała dziś pełny zwiastun nadchodzącego serialu dostępnego w Apple TV+ „For All Mankind”.

Według Apple, serial przedstawia życie astronautów, inżynierów NASA i ich rodzin w świecie, w którym NASA i program kosmiczny pozostają priorytetem i centralnym punktem nadziei i marzeń.

W „For All Mankind” występują Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten, Sarah Jones i Jodi Balfour. Serial stworzyli zdobywca nagrody Emmy Ronald D. Moore, Matt Wolpert i Ben Nedivi. Wszyscy trzej służą jako producenci wykonawczy obok Marila Davisa.

Apple TV+ to nadchodząca usługa subskrypcji strumieniowego przesyłania wideo firmy Apple, która zostanie uruchomiona 1 listopada w ponad 100 krajach i regionach w tym również w Polsce. Platforma ostatecznie zaoferuje dziesiątki oryginalnych programów telewizyjnych i filmów, takich jak „The Morning Show”, „Dickinson”, „See”, „For All Mankind” i „The Elephant Queen”.

Apple TV+ będzie dostępny w aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, Apple TV, Macu i innych platformach, w tym online na tv.apple.com, za 24,99 złotych miesięcznie z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym. Od 10 września klienci, którzy kupią iPhone’a, iPada, Apple TV, iPoda touch lub Maca, będą mogli bezpłatnie korzystać z rocznego Apple TV+.

Premiera „For All Mankind” odbędzie się wraz z premierą Apple TV+ już 1 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx