piątek, 30 września

Firma Apple udostępniła na swoim kanale YouTube nową reklamę zatytułowaną „Bokeh’d”, który podkreśla funkcję regulacji głębi ostrości w iPhone’ie XS, XS Max i XR.

W reklamie dwie matki patrzą na zdjęcie, gdy nagle jedna z nich zauważa się, że jej syn został zamazany w tle. „Czy zrobiłeś bokeh mojemu dziecku?” pyta, podczas gdy druga matka próbuje wyjaśnić, że to było przypadkowe.

https://www.youtube.com/watch?v=IKok5dykRBM

Matka, która zrobiła zdjęcie, używa regulacji głębi ostrości, aby pokazać, że może usunąć efekt bokeh, aby nieostre dziecko ponownie się pojawiło. Z opisu filmu wideo:

Kontrola głębi w iPhone’ie XS i iPhone’ie XR pozwala dostosować efekt bokeh tła przed lub po zrobieniu zdjęcia. Więc możesz zmienić ładny portret dwójki dzieci w oszałamiający portret jednego dziecka.

Wprowadzona w nowej ofercie iPhone’ów z 2018 roku, funkcja kontroli głębi została zaprojektowana tak, aby umożliwić kontrolę poziomu rozmycia tła w zdjęciach. Podczas robienia zdjęcia w trybie portretu można go dostosować przed lub po zrobieniu go, aby zmienić stopień rozmycia tła.

Ta funkcja jest ograniczona tylko do najnowszych iPhone’ów i nie jest dostępna na starszych urządzeniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx