niedziela, 25 września

Według znanego analityka Apple, Ming-Chi Kuo, Apple wyda w tym roku nowego MacBooka Pro z ekranem 16 do 16,5 cala i całkowicie nowym wyglądem.

Wczoraj, analityk Ming-Chi Kuo opublikował notatkę badawaczą, w której wypowiedział się na temat prognozowanych premier Apple w 2019 roku. Być może najbardziej ekscytującą prognozą dla użytkowników komputerów Mac jest informacja, że Apple pracuje nad 16-16,5 calowym MacBookiem Pro. Niestety raport zawiera szczątkowe informacje poza tą, że ma to być „całkowicie nowy” projekt, co sugeruje, że Apple reorganizuje swój obecny wygląd MacBooka Pro.

Ekran 16-16.5-calowy byłby największym ekranem, jaki Apple dostarczałby w MacBooku Pro od czasu wycofania 17-calowego MacBooka Pro w 2012 roku. Ściśli obserwatorzy cyklu odświeżania MacBooków Pro oczekują, że Apple będzie kontynuował obecny wygląd tych komputerów do co najmniej do 2020 roku. MacBook Pro ostatnio został przeprojektowany tylko dwa i pół roku temu.

Kuo twierdzi również, że Apple może dodać opcję 32 GB RAM do 13-calowego MacBooka Pro, bez podawania dalszych szczegółów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx