poniedziałek, 17 czerwca

Zgodnie z raportem Tajwańskiego Economic Daily News, Apple planuje wypuścić słuchawki AirPodsz nową powłoką powierzchniową i opcją czarnego koloru. 

Dostawca Apple, firma Inventec, produkuje nowe AirPodsy i jest gotowa do wysyłki na wiosnę, być może wraz z matą AirPower, która jest obecnie produkowana masowo.

Economic Daily Times twierdzi, że cena AirPods będzie taka sama, jak w poprzedniej wersji, która wynosiła 159 USD w Stanach Zjednoczonych, ale co ciekawe, strona sugeruje, że wcześniejsza cena wynosiła 199 USD.

Informacje publikowane w tajwańskiej publikacji pasują do plotek, które usłyszeliśmy wcześniej w tym tygodniu od MySmartPrice.

Ta plotka sugerowała, że zarówno AirPods, jak i etui ładujące będą dostępne w kolorze czarnym i białym, ze zaktualizowanym wyposażeniem, oraz uzyskają specjalną matową powłokę, która „poprawi ich przyczepność”.

Nadal nie wiemy dokładnie, kiedy zostaną wydane nowe AirPods. Apple organizuje konferencję 25 marca, ale skupi się na usługach, a nie na sprzęcie.

Apple może zdecydować się na wydanie zaktualizowanych AirPods a może również AirPower w tym samym czasie za pośrednictwem informacji prasowej, a nie poprzez dedykowane wydarzenie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
3 lat temu

[…] Daily News” donosi, że Apple planuje wypuścić nowe AirPods w kolorze czarnym, ponieważ w lutym opublikowano tę samą informację. Miesiąc później Apple wypuścił AirPods drugiej generacji z obsługą Hey Siri i opcjonalnym […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx