piątek, 12 lipca

Apple udostępnił finalną wersję beta iOS 17.1 i iPadOS 17.1 deweloperom i publicznym beta testerom przybliżając nas do przyszłotygodniowej oficjalnej premiery. Dzisiejsza beta pojawia się tydzień po wydaniu przez Apple trzeciej wersji beta systemów iOS 17.1 i iPadOS 17.1.

Publiczni beta testerzy mogą pobrać wersję beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Uaktualnienia, wybierając opcję wybierając opcję „Uaktualniania beta” i włączając publiczną wersję beta systemu iOS 17 lub iPadOS 17. Wymagana jest rejestracja w witrynie testów beta firmy Apple.

iOS 17.1 dodaje opcję ulubionych utworów, albumów, list odtwarzania, wykonawców i nie tylko, a ulubione treści są dodawane do Biblioteki i wykorzystywane jako sugestie. Dodawanie do ulubionych można wykonać nawet na ekranie blokady za pomocą widżetu Teraz odtwarzane, a po uruchomieniu playlisty zobaczymy sugestie utworów.

Transfery AirDrop można będzie realizować z wykorzystaniem internetu, więc nie trzeba będzie utrzymywać urządzeń w bliskiej odległosci, a Apple Watch z systemem watchOS 10.1 może teraz korzystać z NameDrop z iPhonem z systemem iOS 17.1. Na iPhonie 15 Pro iOS 17.1 gwarantuje, że nie będziecie aktywować aparatu ani latarki w kieszeni za pomocą przycisku akcji.

Inne nowe funkcje obejmują wskaźnik latarki w obszarze dynamicznej wyspy w modelach innych niż iPhone 15 Pro, nowe dzwonki i dźwięki, nowe ustawienia opcji wyświetlacza w trybie czuwania i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx