środa, 19 czerwca

Apple udostępnił publicznym beta testerom trzecie wersje beta systemów iOS 17.1 i iPadOS 17.1. Trzecie bety pojawią się tydzień po wydaniu przez Apple drugiej wersji beta systemów iOS 17.1 i iPadOS 17.1.

Publiczni beta testerzy mogą pobrać wersję beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Uaktualnienia, wybierając opcję wybierając opcję „Uaktualniania beta” i włączając publiczną wersję beta systemu iOS 17 lub iPadOS 17. Wymagana jest rejestracja w witrynie testów beta firmy Apple.

iOS 17.1 dodaje nową opcję ulubionych utworów, albumów, list odtwarzania, wykonawców i nie tylko w Apple Music, a ulubione treści są dodawane do Biblioteki i wykorzystywane jako sugestie. Dodawanie do ulubionych można wykonać na ekranie blokady za pomocą widżetu Teraz odtwarzane, a po uruchomieniu playlisty zobaczymy sugestie utworów.

Przesyłanie przez AirDrop można teraz realizować za pośrednictwem połączenia komórkowego lub Wi-Fi, jeśli wyjdziemy poza zasięg osoby, której udostępniamy dane. To umożliwi dalsze przesyłanie danych nawet jeśli nie jesteśmy w pobliżu osoby, której te dane przesyłamy. iOS 17.1 umożliwi także korzystanie z funkcji NameDrop również z Apple Watch.

Inne nowe funkcje obejmują wskaźnik latarki na platformie Dynamic Island w modelach innych niż iPhone 15 Pro, nowe dzwonki i dźwięki, nowe ustawienia opcji wyświetlacza w trybie czuwania i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx