czwartek, 30 czerwca

Firma Apple w komunikacie prasowym zaprezentowała dziś nową generację słuchawek AirPods wyposażonych w układ scalony H1 zaprojektowany przez Apple, który umożliwia korzystanie z zestawu głośnomówiącego „Hey Siri” i wydłużenie czasu rozmów o 50 procent w porównaniu z oryginalnymi AirPodsami.

Apple twierdzi, że chip H1 w nowych AirPodach umożliwia przełączanie między iPhone’em, Apple Watch, iPadem lub Macem nawet dwa razy szybciej i umożliwia nawet 1,5-krotnie szybszy czas połączenia w przypadku połączeń telefonicznych i nawet o 30% niższe opóźnienie w grach.

Bezdotykowy dostęp do Siri pozwala użytkownikom AirPods powiedzieć „Hej Siri”, aby zmieniać utwory, nawiązywać połączenia telefoniczne, regulować głośność, uzyskać wskazówki dojazdu i nie tylko.

Nowe słuchawki AirPods dają możliwość trzech godzin rozmów na jednym ładowaniu, w porównaniu do dwóch godzin w poprzedniej generacji. Inne dane dotyczące żywotności baterii pozostają takie same, z czasem do pięciu godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu i ponad 24 godziny całkowitego czasu pracy baterii od dodatkowego ładowania przez przechowywanych w obudowie.

Nowe modele AirPods mają taki sam wygląd jak oryginał i są dostępne tylko w kolorze białym.

Nowe AirPods są dostępne do zamówienia w sklepie internetowym Apple oraz w aplikacji Apple Store już dziś, z przewodowym etui do ładowania za 799 złotych czyli w tej samej cenie co ich poprzednia generacja, a także z bezprzewodowym etui do ładowania za 999 złotych. Obie opcje będą dostępne u autoryzowanych sprzedawców w przyszłym tygodniu.

Etui do ładowania bezprzewodowego jest również dostępna osobno za 389 złotych i można z niego korzystać zarówno z AirPods pierwszej generacji jak i drugiej generacji. Firma Apple ogłosiła również, że dla każdego etui do ładowania AirPods kupionego Apple.com oraz w aplikacji Apple Store daje teraz bezpłatne grawerowanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx