czwartek, 11 sierpnia

Wraz z drugą generacją AirPods, Apple odświeżył dziś wiosennie swoją linię etui na iPhone’a i pasków dla Apple Watch. W futerałach silikonowych na iPhone’a XS i iPhone’a XS Max można teraz wybierać spośród kolorów stonowanej mięty, papai i delftyjskiego błękitu.

Etui ładujące Smart Battery Case dla iPhone’a XS jest teraz dostępne w opcji koloru piaskowego różu wraz z początkowymi kolorami białym i czarnym.

Skórzane etui na iPhone XS zyskały kolor chabrowy, oranż i liliowy. Te same kolory można znaleźć w przypadku skórzanych futerałów dla iPhone’a XS Max, skórzanego etui folio dla iPhone’a XS i skórzanego etui folio dla iPhone’a XS Max.

Paski sportowe dla Apple Watch Sport zostały dopasowane do nowych kolorów etui i są dostępne w tych samych kolorach stonowanej mięty, papai i delftyjskiego błękitu. Można je kupić w rozmiarze 40 mm lub 44 mm, aby pasowały do wszystkich poprzednich generacji zegarków Apple Watch i Apple Watch Series 4.

Wśród opasek sportowych znalazły się również kolory stonowanej mięty, papai i delftyjskiego błękitu. Podobnie jak paski sportowe, są one dostępne w rozmiarach 40 mm i 44 mm.

Paski ze sportowej linii Nike zostały również zaktualizowane o nowe kolory morska tinta/tropikalny, czarny/mocny fiolet, świerkowa kora/szara szadź. Paski te są produkowane z tego samego fluoroelastomeru co sportowe paski Apple.

Pojawiły się również nowe opaski Nike Sport Loop w kolorze mocnego fioletu, morskiej tinty, świerkowej kory i śnieżnobiałym.

Nowe paski z nowoczesną klamrą pojawiły się w kolorze chabrowym, liliowym i oranż. Dołączają do nich nowe kolory opasek skórzanych w kolorze oranżu i chabrowym.

Wszystkie paski i etui można już dziś kupić w sklepie internetowym Apple, a wkrótce również w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx