czwartek, 22 lutego

Apple wydała dziś nowe oprogramowanie 15.5 dla wyświetlacza Studio Display, a aktualizacja pojawia się po kilku tygodniach testów beta. Oprogramowanie monitora Studio Display poprawia wydajność kamery internetowej.

Oprogramowanie sprzętowe monitora Studio Display można zaktualizować, podłączając go do komputera Mac z systemem macOS Monterey 12.4, który również został wydany dzisiaj. Po zainstalowaniu nowego oprogramowania dla komputerów Mac właściciele monitorów Studio Display mogą przejść do opcji Preferencje systemowe > Uaktualnienia, aby zainstalować oprogramowanie monitora.

Apple od marca pracowało nad aktualizacją oprogramowania sprzętowego wyświetlacza Studio Display, aby odpowiedzieć na skargi dotyczące jakości kamery internetowej.

Wyświetlacz Studio Display jest wyposażony w 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, który obsługuje „Centrum uwagi”, ale recenzenci i właściciele Studio Display odkryli, że aparat konsekwentnie wytwarza ziarniste, rozmyte obrazy, co według Apple jest wynikiem tego, że system nie zachowuje się tak jak powinien.

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, oprogramowanie poprawia dostrajanie aparatu, oferując lepszą redukcję szumów, kontrast i kadrowanie. Oprócz lepszego kadrowania kolory nie są aż tak blade, poprawiono kontrast, a ogólny wygląd jest bardziej żywy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx