środa, 21 lutego

Apple wydał dziś macOS Monterey 12.4, czwartą dużą aktualizację systemu operacyjnego macOS Monterey, który został wypuszczony w październiku 2021 roku. macOS Monterey 12.4 pojawia się ponad dwa miesiące po premierze macOS Monterey 12.3, aktualizacji, która dodała Uniwersalną Kontrolę.

Aktualizację macOS Monterey 12.4 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się komputery Mac, korzystając z sekcji Uaktualnienia w Preferencjach systemowych. Firma Apple wydała również aktualizację macOS Big Sur 11.6.6 dla tych, którzy nadal korzystają z Big Sur, a także aktualizację zabezpieczeń macOS Catalina 2022-004.

Po aktualizacji macOS Monterey 12.4 i iPadOS 15.5 Uniwersalna Kontrola nie jest już w wersji beta. Jest to teraz oficjalna funkcja, którą Apple uznał za bezproblemową, a etykieta beta została usunięta. Uniwersalna Kontrola została wprowadzona w marcu i umożliwia korzystanie z jednej myszy/gładzika i klawiatury na wielu komputerach Mac i iPadach.

Dostępna jest również aktualizacja aplikacji Podcasty, w której Apple dodaje ustawienie ograniczające liczbę odcinków przechowywanych na komputerze Mac i automatycznie usuwa starsze.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx