środa, 24 kwietnia

Apple rozpoczął sprzedaż odnowionych wersji iPada Air czwartej generacji po raz pierwszy od czasu premiery tabletu w październiku 2020 roku.

W czwartej generacji iPada Air wprowadzono całkowicie pełny wyświetlacz, szereg różnych kolorów obudowy oraz przycisk Home z Touch ID. Posiada on chip A14, ten sam, który był używany w linii iPhone’a 12.

odnowiony iPad Air 4

Apple ma kilka różnych modeli iPadów Air 4 dostępnych w sprzedaży w pojemnościach 64 i 256 GB. Modele 64 GB są wycenione na 2379 zł, co według Apple daje oszczędność 420 zł w stosunku do standardowej ceny 2799 zł, a modele 256 GB są wycenione na 3059 zł, co daje 540 zł oszczędności. Warto zauważyć, że iPad Air 4 kosztuje 3099 zł za model 64 GB i 3899 zł za wersję 256 GB, więc Apple odnosi się do cen, które w praktyce nie były w ogóle dostępne. Do wyboru mamy kilka opcji kolorystycznych dla każdej pojemności, ale zapasy są ograniczone i mogą się z czasem zmieniać.

Odnowione iPady są sprzedawane z taką samą roczną gwarancją, jaka jest dostarczana z zupełnie nowym urządzeniem, wraz ze wszystkimi podręcznikami i akcesoriami. Odnowione urządzenia przechodzą rygorystyczne testy, naprawy, przepakowywanie i proces czyszczenia, dzięki czemu są niemal identyczne z nowymi urządzeniami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx