sobota, 15 czerwca

Apple planuje wypuszczenie w przyszłym roku trzech iPhone’ów OLED, w skład których wejdą mniejsze i większe modele od obecnych modele flagowych smartfonów Apple wynika ze źródeł z tajwańskiego łańcucha dostaw.

Dziś rano DigiTimes poinformował, że Apple wypuści trzy iPhone’y OLED w 2020 roku, dostępne w rozmiarach 5,42, 6,06 i 6,67 cala.

Tymczasem źródła DigiTimes mówią, że zgodnie z oczekiwaniami, trzy tegoroczne modele będą podążać za technologiami ekranowymi i rozmiarami iPhone’ów z 2018 roku; mianowicie dwa modele OLED z ekranami 5,8 cala i 6,5 cala oraz 6,1-calowy model LCD.

W artykule powołującym się na łańcuch dostaw części do telefonów z Tajwanu, najmniejszy model iPhone’a, który pojawi się w 2020 roku, będzie podobno zawierał technologię dotykową Samsunga lub LG, która pozwoli firmie Apple na zmniejszenie grubości wyświetlacza w porównaniu z poprzednimi telefonami.

Według źródeł DigiTimes, Samsung utrzyma swoją dominację jako główny dostawca paneli OLED dla Apple w przyszłym roku, podczas gdy dopiero okaże się, czy LG lub BOE Technology mogą uzyskać zamówienia na panele OLED od firmy z Cupertino.

Te same źródła łańcucha dostaw szacują, że Apple sprzeda od 80 do 82 milionów iPhone’ów w pierwszej połowie tego roku i około 180-190 milionów sztuk w całym 2019 roku.

Poprzednie plotki sugerowały, że telefony iPhone w 2020 roku będą posiadały tylne kamery z trzema obiektywami, ulepszone narzędzia do robienia zdjęć i wydajniejsze procesory. Bloomberg zasugerował, że może to być preludium do okularów AR, a wcześniejsze pogłoski wskazywały, że Apple może wypuścić to urządzenie właśnie w 2020 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx