poniedziałek, 11 grudnia

ipad-lineup

Apple wypuści trzy nowe modele iPada Pro około wiosny 2017 roku, w tym model 7,9-calowy, 9,7-calowy i 10,1-calowy wynika z japońskiego bloga Mac Otakara.

Raport, powołując się na „wiarygodne źródła”, twierdzi, że model 12,9-calowy będzie posiadał wyświetlacz True Tone tak jak w obecnym odpowiedniku 9,7-calowym, wykorzystujący zaawansowane czujniki czterokanałowe oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowując kolor i intensywność wyświetlacza do otoczenia.

12,9-calowy iPad Pro ma równie posiadać tą samą 12-megapikselową tylną kamerę iSight, co w modelu 9,7-calowym i lampę błyskową True Tone.

Mniejszy model 7,9-calowy, który zastąpi iPada mini 4, będzie również posiadać Smart Connector, wyświetlacz True Tone, cztery głośniki oraz 12-megapikselową tylną kamerę iSight z fleszem True Tone, ponieważ zgodnie z raportem Apple pracuje na rzecz standaryzacji cech całej linii swoich tabletów.

Wszystkie trzy nowe modele iPadów Pro zyskają podobno cztery mikrofony, w porównaniu do obecnych obecnie dwóch i zachowają 3.5mm gniazda słuchawkowe.

Choć Mac Otakara nie posiada doskonałego bilansu na temat plotek związanych z Apple, to jego źródła okazały się wielokrotnie dokładne w przeszłości. Blog jako pierwszy poinformował na temat kontrowersyjnych planów Apple z usunięciem gniazda słuchawkowego 3,5 mm i dodania nowego koloru Jet Black do iPhone’a 7.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx