środa, 1 lutego

Wcześniej w tym tygodniu serwis AppAdvice zauważył, że trzy kategorie zniknęły z aplikacji iTunes w iOS 6: Podcasts, Audiobooks i iTunes U. Firma Apple uruchomiła specjalną aplikację iTunes U na początku tego roku, ale los innych kategorii w iOS 6 pozostaje niejasny.

Portal AllThingsD donosi, że Apple planuje również wypuszczenie autonomicznej aplikacji dla podcastów w iOS 6, dając im większą przejrzystość przy jednoczesnym uproszczeniu aplikacji iTunes, która stała się domem dla coraz większej liczby kategorii.

Więc dlaczego podcasty zniknęły z nowej wersji iTunes, którą Apple udostępnił programistom w tym tygodniu?

Ponieważ Apple planuje dać nagraniom własne, cyfrowe miejsce.

Ludzie znający plany Apple powiedzieli, że wraz z publiczną prezentacją nowego oprogramowania iOS 6 jesienią tego roku, podcasty będą miały własną aplikację, w której użytkownicy będą mogli je odkrywać, pobierać i odtwarzać na urządzeniach przenośnych. Użytkownik mający dostęp do iTunes za pomocą laptopa i urządzeń stacjonarnych wciąż będzie ja posiadała w tej wersji programu iTunes.

Podcasty to jeden z najdłużej funkcjonujących typów nośników na urządzeniach przenośnych firmy Apple, które są dostępne przez iTunes Store od czasu wydania iTunes 4.9 w połowie 2005 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx