środa, 24 lipca

Apple udostępnił dziś pierwszą publiczną wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 11.3 do swojej publicznej grupy testerów beta, jeden dzień po przekazaniu jej deweloperom.

Beta testerzy, którzy są członkami programu beta testów mogą pobrać system iOS 11.3 na urządzenie iOS z poziomu uaktualnień systemu.

Chętnych do dołączenia do testów beta i chcących pomóc firmie Apple w raportowaniu i eliminowaniu zauważonych błędów zapraszam do dołączenia do programu przez dedykowaną stronę. Program zapewnia użytkownikom dostęp do wersji beta systemów iOS, macOS i tvOS. Jednak radzimy dwa razy zastanowić się przed zainstalowaniem takiej wersji, ponieważ jak każda beta może zawierać ona błędy i nie działać stabilnie.

iOS 11.3 to znacząca aktualizacja, która ma wprowadzić wiele nowych funkcji, takich jak Wiadomości w iCloud do przechowywania wiadomości iMessages w iCloud oraz ARKit 1.5, nową, ulepszoną wersję ARKit, która może dokładniej mapować nieregularnie ukształtowane powierzchnie oraz rozpoznawać i umieszczać obiekty na pionowych powierzchniach, takich jak ściany.

W przyszłości Apple planuje wprowadzić w niej bardziej szczegółowe informacje o stanie baterii urządzenia. Aktualizacja powinna dostarczyć znacznie więcej danych na temat stanu baterii, dając również opcję całkowitego wyłączenia funkcji zarządzania energią, jednak Apple nie zaleca wyłączania jej.

Wszystkie zebrane informacje o iOS 11.3 możecie znaleźć tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx