środa, 19 czerwca

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom drugie wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 16.6 i iPadOS 16.6 umożliwiając osobom niebędącym deweloperami przetestowanie oprogramowania przed oficjalną premierą. Publiczne wersje beta pojawiają się zaledwie dzień po tym, jak Apple dostarczył je deweloperom.

Osoby, które zarejestrowały swoje konta w bezpłatnym programie testów beta firmy Apple, mogą włączyć wersję beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do opcji Ogólne, wybierając opcję Uaktualnienia, dalej Uaktualnienia beta i wybierając opcję publicznej wersji beta systemu iOS 16.

iOS 16.6 wydaje się być stosunkowo niewielką aktualizacją, chociaż wydaje się, że Apple przygotowuje się pod uruchomienie wcześniej ogłoszonej funkcji weryfikacji klucza kontaktowego iMessage.

Wszystko wskazuje na to, że iOS 16.6 będzie ostatnią aktualizacją iOS 16 ponieważ Apple przygotowuje się do zaprezentowania iOS 17 już w przyszłym tygodniu na WWDC. Publiczna premiera ‌iOS 17‌ spodziewana jest na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx