wtorek, 16 kwietnia

iTunes Festival

Apple zaktualizował dziś swoją aplikację iTunes Festival do wersji 5.0, przed przyszłotygodniowym SXSW iTunes Festival, który rozpoczyna się we wtorek, 11 marca. Aplikacja posiada odnowioną ikonę i w opisie napisane jest o jej „odświeżonym wyglądzie” i wsparciu dla SXSW.

Użytkownicy mogą pobrać aplikację z poziomu systemu iOS 7.0.6, co sugeruje, że strumieniowanie SXSW nie wymaga iOS 7.1, jak informowano wcześniej w tym tygodniu.

Apple iTunes Festival po raz pierwszy zagościł w Stanach Zjednoczonych, a poprzednie festiwale odbywały się corocznie w Londynie. Festiwal oferuje pięć darmowych nocy muzyki na żywo, począwszy od 11 marca w Moody Theater w Austin w Teksasie. Swój udział potwierdzili m.in. Coldplay, Imagine Dragons, Kendrick Lamar, Soundgarden, Pitbull, Keith Urban i inni.

Wszystkie koncerty festiwalu iTunes firmy Apple są prezentowane za darmo, a bilety dostępne są za pośrednictwem systemu loteryjnego. Wszystkie koncerty będą transmitowane na żywo za pośrednictwem odnowionej aplikacji iTunes oraz Apple TV. Ja żałuję jedynie, że ze względu na różnicę czasową wszystkie koncerty będą odbywać się w nocy. A wybrałbym coś dla siebie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
10 lat temu

Spekulacje, domysły, hipotezy, jak zwał tak zwał. Ile można czytać tego typu rzeczy. Mam wrażenie ze nie ma innych tematów

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx