poniedziałek, 11 grudnia

Wczoraj wieczorem Apple udostępnił deweloperom siódmą wersję beta iOS 12. Co ciekawe, była ona dostępna dość krótko, a późnym wieczorem została usunięta. Wygląda na to, że Apple usunął aktualizację z powodu problemów z wydajnością.

Zaraz po pojawianiu się nowej wersji beta, na forach pojawiło się wiele zgłoszeń związanych z długim czasem pomiędzy kliknięciem jakiejkolwiek ikony aplikacji a jej uruchomieniem.

Widzę, że aplikacje uruchamiają się na moim X co najmniej 10 sekund. Zrestartowałem telefon i nadal widzę ten sam problem.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że problem z długim czasem uruchamiania aplikacji zniknął po pięciu lub dziesięciu minutach korzystania z iPhone’a, podczas gdy inni wydają się mieć ciągłe problemy. Dlatego wszystkim, którzy mają profil deweloperski i nie zainstalowali jeszcze wczorajszej wersji odradzam aktualizację.

Apple planował dziś opublikować szóstą publiczną wersję beta systemu iOS 12, ale może się ona opóźnić, dopóki problemy te nie zostaną rozwiązane w zaktualizowanej wersji.

iOS 12 beta 7 jest znaczącą aktualizacją, ponieważ usuwa funkcję grupowego FaceTime, która jest obecna w iOS 12 od premiery. Apple mówi, że grupowy FaceTime pojawi się w aktualizacji, która pojawi się później tej jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx